70-річна Ротару закрутила роман з чоловіком невільним

70-річна Ротару закрутила роман з невільним чоловіком

Ворожка Саона розповіла всьому світу про нового обранця Софії Ротару.

16 років Пройшло з тих пір, як українська співачка Софія Ротару овдовіла. І за цей довгий час прихильники не раз замислювалися, чи є у Софії Михайлівни серцевий друг. На це питання і вирішила відшукати відповідь таролог потомствена відьма Саона, передає znaj.ua.

Показали Карти ворожці, що Ротару все ж тісно спілкується з чоловіком. Але назвати їх парою жінка не може. При цьому відносини між ними більш ніж теплі, навіть можна припустила, що більш ніж дружні, зазначила таролог.

Однак у співачки та її іноді невеликі шанувальника спалахують сварки. Мова не йде про скандали, а про втручання в їх відносини третьої особи, пояснила відьма. Людина, яка знаходиться поруч зі співачкою, не вільна зовсім – у нього є дама. Вона постійно стежить за Ротару й намагається внести в її відносини з чоловіком сварку, заявила Саона.

Найближчим часом Ротару буде їздити багато. І, так як у неї не буде вистачати часу на спілкування, суперниця може перетягнути ковдру на себе, попереджає ворожка свого кумира. В любовному трикутнику завжди знайдеться той, хто переможе, підкреслила Саона. Побажала Ротару І утримати обранця і бути щасливою.

 

Share Button